İyonbet Nasıl Para Çekilir

İyonbet nasıl para çekilir: İyonbet sitesinden belirlenmiş olan yöntemler sayesinde, kazanmış olduğunuz parayı en kısa zaman dilimi içinde çekmeniz mümkündür.

İyonbet nasıl para çekilir: Lisanslı ve yabancı bir işletme olan İyonbet, söz konusu para çekimi olduğunda farklı birçok sistemi size sunar. Bunların arasında güvenilir olan modern ve klasik metotlar söz konusudur. Bunların tümü üzerinden çekimin nasıl gerçekleştirileceği sorusunun yanıtı yazımızda sizi bekliyor.

İyonbet Para Çekme Ne Anlama Gelir?

Resmi siteden oyun katılımı yapmış ve kazanmış olan kişiler, bu paralarını farklı yöntemler üzerinden sorunsuz bir biçimde alabilirler. Bunun için tamamen Türkçe tasarlanmış olan sitenin kullanılması gerekiyor. Genel olarak başarılı ve hızlı bir işlem olması ile dikkat çeker.

İyonbet Para Çekme Sürecinde Nelere Dikkat Edilir?

Paranın çekimini yapacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunları şu şekilde sıralamak lazım;

 • Resmi sitenin çekim için kullanılması lazım.
 • Hangi yöntem olursa olsun TL olarak paranın çekilmesi mümkündür.
 • Yöntemler için tanımlanmış olan minimum miktarlara göre hareket edilir.
 • Çekim adına yazılması gereken bilgilerin tümü gerçek olmalıdır.
 • Olası bir yanlış veya yalan beyan durumunda ise işlem tamamlanmaz.
 • En çok 3 dakikalık bir zaman dilimi içinde süreç sona erer.
 • Birden çok çekim yapılacağı zaman aralarında minimum 2 saat bulunmalıdır.

İyonbet Banka Havalesi ile Para Çekme Nasıl Olur?

İyonbet nasıl para çekilir: İyonbet sitesinden yapılacak banka havalesi çekimlerinde şu şekilde hareket etmek gerekiyor;

 • Resmi site erişimi ilk olarak sorunsuz bir biçimde sağlanmalıdır.
 • Bunun ardından hesabım kısmından banka havalesini üstüne tıklanmalıdır.
 • Sonrasında açılacak bölüm üzerinden istenen bilgilerin yazılması gerekiyor.
 • Bu yöntem ile İyonbet sitesinden minimum 200 TL çekim yapılır.
 • Anlaşmalı bankaların kabul edildiğini eklemek lazım.
 • Bunun yanı sıra sizden her daim banka adı ve şube kodu istenir.
 • Hesap numarasının ilgili alan üzerinden ve yazılı şekilde ifade edilmesi sürecin bir parçasıdır.

Bunların tamamlanmasının sonrasında ise sadece bir kere gönder butonuna basılması sürecin sona ermesi demektir.

İyonbet Bitcoin ile Para Çekme Nasıl Olur?

İyonbet nasıl para çekilir: İyonbet sitesinden aynı zamanda Bitcoin ile de paranızı çekebilirsiniz. Sanal bir para olmasının yanı sıra ayrıca çok güvenilirdir. Bunun için yine resmi web alanına erişim sağlanır. Bunun ardından takip edilmesi gereken yol ise şöyledir;

 • Siteden hızlı bir biçimde talep oluşturulur. Bunun adına tanımlanmış olan özel bir bölüm vardır.
 • İyonbet firması hem özel hem de tek kullanımlık olan bir cüzdan numarasını size sunar.
 • Aynı zamanda minimum çekim miktarına göre bir meblağ tanımlanır. Bu en az 100 TL olmalıdır. Üst tutar tek seferde 25000 TL ve toplamda ise 100000 TL şeklindedir.
 • Bunun edinilmesinden sonra kripto paranızın yer aldığı siteye erişimi sağlamalısınız.
 • BTC yatır butonuna tıklanmalıdır.
 • İyonbet tarafından verilen cüzdan numarasının girilmesi gerekiyor.
 • Daha sonraki aşama çekim miktarını belirlemek ve bunları onaylamaktır.

İyonbet Papara ile Para Çekme Nasıl Olur?

İyonbet nasıl para çekilir: Papara 2016 yılından beri kullanılan yerli bir sistem olarak dikkat çeker. Bunun üzerinden çekim için hemen resmi siteden Papara butonuna tıklanır. Ardından ise 100 TL minimum limite göre tutar tanımlanmalıdır. Hesap numarasının yazılması ve kimlik bilgilerinin eklenmesi yeterlidir.

İyonbet Para Çekme Ne Kadar Sürer?

Para çekim işlemleri hem hızlı hem de sorunsuz olması ile dikkat çeker. Bunun da maksimum 3 dakika sürdüğünü görmekteyiz. Elbette bunun gerçekleşmesi için yazımızın başında ifade ettiğimiz dikkat edilmesi gerekenleri unutmamak gerekiyor. Özellikle birçok farklı yabancı işletme ile kıyasladığımız zaman firma bu özelliği sayesinde daha başarılıdır. Çekimin uzaması gibi bir durum ise söz konusu değildir.

İyonbet Para Çekme İçin Belge Yollanır mı?

İyonbet para çekim işlemleri başarılı bir biçimde tamamlanır. Söz konusu işlemin ilk defa yapılması durumunda resmi bir evrakın gönderilmesi kesinlikle mühimdir. Zaten bunun bir kere istenmiş olduğunu görmekteyiz. Her daim içinde isim, soyadı, TC numarası ve aynı zamanda doğum tarihi olmalıdır.

Bu tip bir belgenin istenmesinin temel nedeni ise kişinin kimlik bilgilerinin doğrulanmasıdır. Aynı zamanda yaş tespiti için de gereklidir. Kimlik kartının haricinde firma pasaportu, ikametgah belgesini ve aynı zamanda ehliyeti de kabul eder. Email üzerinden yollanması esastır.

S.S.S

İyonbet para çekim işlemlerinde limitler nasıldır?

İyonbet sitesinden yapılacak olan çekim sırasında minimum 100 TL üzerinden talimatın verilmesi mümkündür. Bazı sistemlerde bu 200 TL olarak karşımıza çıkar. Online olan işlemler sırasında tek bir kerede 25000 TL çekim yapılması konusunda bir sorun yoktur. Aynı zamanda İyonbet tarafından tanımlanmış olan günlük üst limit ise tam 100000 TL’dir.

İyonbet para çekim işlemlerinde bonus şartları ne demektir?

İyonbet çekim öncesinde çevrimi yapılmamış bir promosyon var mı yok mu diye kontrol etmek gerekiyor. Bu noktada özellikle katlama tamamlanmamış ise paranın çekilmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bundan dolayı ilk olarak ilgili sürecin yerine getirilmesi gerekiyor. Bunun tamamlanmasının ardından rahatlıkla para çekim talebinizi oluşturabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*