İyonbet Lisansı

İyonbet lisansı olan bir işletme olmasından ötürü özellikle söz konusu güvenilirlik olduğunda üye beklentilerini en sonuna kadar karşılar.

İyonbet lisansı bulunan bir firmadır. Yabancı şirket, faaliyetlerini başlatmış olduğu ilk günden beri ilgili izni kullanır. Bunun ile alakalı her türlü bilgi ve detay sitede yer alır. Aynı zamanda gerçekliği konusunda bir sorunun bulunmadığının altını çizmek gerekiyor. Daha çok ayrıntı adına yazımıza bakabilirsiniz.

İyonbet Lisansı Var mıdır?

Söz konusu yabancı işletmeler olduğunda her zaman bunların bir lisansının olup olmadığına bakmak gerekiyor. Çünkü ancak bu şekilde işletme hakkında bazı bilgilere sahip olmak mümkündür. Firmanın İyonbet lisansı olarak bilinen bir izni vardır. Bunun yabancı bir oyun komisyonu üzerinden alınmış olduğunu görmekteyiz.

Aynı zamanda resmi siteye erişim yapılmasının ardından sol alt kısımda ilgili izin bizi karşılar. Oyun komisyonunun özel logosu burada yer alır. Hemen yan kısmında ise başta numarası olmak üzere birçok değişik detay vardır. Bu durum üyeler ve üyelik almayı düşünen kişiler için kesinlikle güven verici bir durumdur.

İyonbet Lisansını Hangi Komisyon Verdi?

İyonbet lisansı Hollanda Antilleri olarak da bilinen Curaçao oyun komisyonu üzerinden alınmıştır. İlgili işletme resmi bir departmandır. Bir ada ülkesi olan Curaçao sınırları içinde bulunur. Burada yer alan hükümete bağlıdır. Özellikle kolay bir biçimde ilgili izni sağlamasından dolayı birçok işletme buradan lisans almıştır.

Bunun yanı sıra belli başlı özellikleri söz konusudur ve bunlar da şöyledir;

  • 5 yıllık olacak şekilde verilir. Bu sürenin dolmasının ardından yeniden uzatmak kolaydır.
  • Sadece spor oyunları değil, aynı zamanda işletmenin casino opsiyonlarını da kapsar.
  • Her daim belli bir ücret karşılığında sunulur.
  • Dünyanın birçok farklı ülkesinde kabul edilmiş olduğunu hemen eklemek gerekiyor.

İyonbet Lisansı Detayları Nelerdir?

İyonbet lisansı detayları her daim merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkar. Bu konuda bir sorunun bulunmadığının altını net bir biçimde çizmek gerekiyor. Bunun nedeni ise ilgili bilgilerin gerçek olmasıdır. Curaçao oyun komisyonu bünyesinde yer alan Antillephone N.V bünyesinde ofis hizmet verir. Bunun yanı sıra ilgili iznin tanımlanmış olan bir numarası da söz konusudur. Bu da 8048/JAZ şeklinde resmi sitede karşımıza çıkar.

İyonbet Lisansı Gerçek midir?

Bu lisansın gerçek olup olmadığını anlamak kesinlikle mühim bir detay olarak tanımlanır. Bundan dolayı hemen yapılacak işlem resmi sitedeki oyun komisyonu logosunun üstüne tıklamak olacaktır. Bunun ardından sistem sizi yeni bir web alanına en kısa süre içinde yönlendirir. Buradaki bilgiler ise şöyledir;

  • Tamamen İngilizce tasarlanmış olan bir alandır.
  • En üst kısımda Antillephone License Validation ibaresini rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Bunun altında ise İyonbet firmasının bağlı bulunduğu şirketin bilgisi vardır. Bu ise Webforce olarak ifade edilmiştir.
  • Bunun yanı sıra ofisin adresi de Curaçao olarak belirtilmiştir.
  • Tabi ki firmanın email adresi olan [email protected] da yazılıdır.
  • Dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise Valid ibaresinin bulunmasıdır. Yeşil renk üzerine beyaz olarak ifade edilmiştir.

İşte bu ibare ilgili lisansın yüzde yüz gerçek olduğunu net bir biçimde ortaya koyar.

İyonbet Lisansı Hukuki Geçerliliği Nedir?

İyonbet firmasının vermiş olduğu lisansın hukuki geçerliliği söz konusu olmasından dolayı bu durum kesinlikle büyük avantaj sağlar. Bunun nedeni ise ilgili ülkedeki tüm yasaların ve kanunların geçerli olmasıdır. Bu sayede üyelik almış olan kişilerin hakları sonuna kadar korunur. Olası bir sorunda yasalara göre hareket edilir. Curaçao mahkemelerinin bu konuda tam yetkili olduklarını unutmamak gerekiyor.

İyonbet Lisansı Nasıl Avantajlar Sağlar?

Lisansın sunmuş olduğu avantajlar elbette söz konusudur. Firmanın sık şekilde denetlenmesi ve kontrol edilmesi bunların başında gelir. Bunun yanı sıra ofisin üzerinde her daim bir otorite mevcuttur. Böylelikle firma mevcut yasalara göre hareket etmek zorunda kalır. Tabi ki bu durum karşınıza bir sorun çıkmaması demektir.

Aynı zamanda İyonbet üyeleri herhangi bir şikayet durumunda ilgili konuyu firma yerine oyun komisyonuna yollayabilirler. Bu çok sık tercih edilen bir yöntem olmasa bile üyelerin bu tip bir haklarının bulunmuş olduğunu görmekteyiz. İşte bu sayede hızlı bir biçimde geri bildirim alabilirsiniz.

İyonbet Lisansı Türkiye’de Geçerli midir?

İyonbet firmasının mevcut oyun komisyonu lisansının ülkemizde hiçbir şekilde geçerliliği yoktur. Bundan dolayı zaman zaman firmanın alan adı engellenir. Ancak bunun hemen ardından işletmenin aldığı izin sayesinde ilgili durum bir sorun olmaktan çıkar.

S.S.S

İyonbet lisans bilgileri nerede bulunur?

İyonbet firmasının geçerli ve yabancı oyun komisyonundan alınmış olan bir lisansı vardır. Resmi site erişimi sonrasında bunun bilgilerini hemen sol alt kısımda görebilirsiniz. Burada komisyonun resmi olan logosu vardır. Aynı zamanda bir link formatındadır. Yan kısmında ise bilgileri görebilirsiniz. Departmanın adı ve sunulmuş olan lisansın numarası söz konusudur.

İyonbet lisansı üzerinden firma nasıl şikayet edilir?

İyonbet işletmesinin lisansı sayesinde şirketin şikayet edilmesi mümkündür. Ancak bunun olabilmesi için kesinlikle ofisin canlı yardım kısmını daha önceden kullanmak gerekiyor. Mevcut departman üzerinden bir yanıt alınmamışsa oyun komisyonuna ileti yollanır. Bunun İngilizce yazılması gerekiyor. Mevcut ileti daha sonra departmana gönderilir. Kısa süre içinde bir cevap alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*